सिन्धुली कलेज अफ होटल म्यानेजमेन्टको लागि नयाँ युगको सुरुवात

सिन्धुली कलेज अफ होटल म्यानेजमेन्टको लागि नयाँ युगको सुरुवात

0

सिन्धुली कलेज अफ होटल म्यानेजमेन्टको लागि नयाँ युगको सुरुवात भएको घोषणा गर्न पाउँदा हामी रोमाञ्चित छौं। हाम्रा सम्मानित सञ्चालक समितिका सदस्यहरु, श्री समीर ढकाल र श्री शौरभ लोहनी को अथक प्रयासबाट, हामीले जापानको ओकिनावास्थित समकक्षी संस्थासँग सफलतापूर्वक साझेदारी गरेका छौं । यो महत्वपूर्ण सम्झौताले हाम्रा विद्यार्थीहरूका लागि रोमाञ्चक अवसरहरू खोल्नेछ, सांस्कृतिक आदानप्रदानलाई सहज बनाउनेछ, साथै जापानमा काम र अध्ययनको लागि मार्गहरू प्रदान गर्नेछ भन्नेमा हाम्रो कलेज विश्वस्त छ। यस उपलब्धिलाई हासिल गर्न मदत गर्ने हाम्रो कलेजका सम्पूर्ण सदस्य साथीहरू र यस कार्यक्रमलाई सफल बनाउन हामीलाई मद्दत गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिन चाहन्छौं।

Leave a Reply

Your email address will not be published.